Firma SEGA – Nowoczesne Systemy Żaluzjowo-Roletowe

NOWOCZESNE SYSTEMY ŻALUZJOWO ROLETOWE
logo SEGA

Żaluzje drewniane i bambusowe w Trójmieście

Żaluzje drewniane oraz bambusowe, które montujemy w Gdyni, Gdańsku i okolicach Trójmiasta to produkt ponadczasowy. Po montażu wnoszą one do każdego pomieszczenia dużo ciepła wyglądając przy tym bardzo elegancko. Krótko mówiąc jest to klasyk w każdym centymetrze. Nasze żaluzje drewniane i bambusowe instalowane w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie są zrobione z drewna BASWOOD czyli angielskiej lipy, lub egzotycznego drzewa ABACHI. Wysoka jakość naszych produktów wraz z ich przystępną ceną zadowolą każdego.

Żaluzje drewniane i bambusowe z Gdyni – ciepło i elegancja

Niezależnie od doboru materiału, zarówno żaluzje bambusowe, jak i drewniane mają taką samą budowę. Wszelkiego rodzaju mechanizmy, linki rynny oraz elementy sterowania są dokładnie takie same. Obydwa produkty różnią się jedynie lamelami czyli listewkami, z których je wykonujemy. Mowa tu nie tylko o materiale, ale także rozmiarze. W przypadku wariantów bambusowych proponujemy wymiary lameli 50 i 25 mm, oferujemy dodatkowy rozmiar w przypadku drewnianych żaluzji – 70 milimetrów. Jeśli chodzi o dobór kolorystyczny możemy pochwalić się szerokim wyborem. Nasze próbniki zawierają bogatą paletę kolorów drewna i bambusa, które doskonale pasować będą do różnorodnych pomieszczeń. Możemy także indywidualnie określić jakiego koloru mają być maskownice, sznurki i dolne obciążenia. Przy tak bogatej ofercie każdy jest w stanie wybrać idealne żaluzje drewniane w Gdyni, Gdańsku i całym Trójmieście.

Żaluzje 50 i 25 milimetrów – gdzie się sprawdzą?

Drewno i bambus pasuje niemal wszędzie. Ten rodzaj materiału oraz szeroka gama kolorów pozwala wpasować się do każdego rodzaju pomieszczenia. Jedynie wielkość i typ żaluzji skłania nas do wyboru jaką konkretnie wybrać. Żaluzje bambusowe wykonane z lameli 25 mm są dedykowane do montażu w świetle szyby. Jest to rozwiązanie przede wszystkim praktyczne i sprawdza się w momencie przysłaniania drzwi balkonowych oraz okien do których potrzebujemy swobodnego dostępu. Dodatkowo są wyposażone w linki które przytrzymują żaluzję przy szybie. Żaluzje 70 i 50 mm są dedykowane do przesłaniania całych otworów okiennych. Produkt ten sprawdzi się u każdego kto nie jest zwolennikiem karniszy, firan, zasłon itp. Taka żaluzja po zamontowaniu nie tylko chroni nas przed światłem i daje poczucie prywatności ale pełni też funkcję ozdobną.

Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji żaluzji drewnianych i bambusowych głównie w Gdańsku i Gdyni, ale także z innych okolic Trójmiasta na naszym FANPAGE lub BLOGU.

mieszkanie z kominkiem i żaluzjami drewnianymi

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane zbudowane są ze sprasowanych deseczek, pozyskanych z drewna angielskiej lipy lub z egzotycznego drzewa ABACHI. W porównaniu z bambusowymi są one gładsze oraz grubsze, a co za tym idzie – także cięższe. Lamelki drewniane oferujemy w trzech szerokościach: 25 mm najmniejsza oraz 50 i 70 mm.

Żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe są wykonane ze sprasowanej trawy bambusowej. Specyfika tego materiału sprawia, że lamele z niego wykonane mogą mieć porowatą strukturę i być nieco cieńsze w porównaniu z drewnianymi. Są one także lżejsze. Bambusowe lamelki występują u nas w dwóch rozmiarach czyli 25 mm oraz 50mm.