Firma SEGA – Nowoczesne Systemy Żaluzjowo-Roletowe

NOWOCZESNE SYSTEMY ŻALUZJOWO ROLETOWE
logo SEGA

Żaluzje aluminiowe 50 i 25 mm w Trójmieście

Żaluzje aluminiowe to rodzaj osłonnic okiennych cieszący się ogromną popularnością. Już od wielu lat stanowią one barierę przed słońcem i niepożądanym wzrokiem sąsiadów bądź przechodniów nie tylko w prywatnych pomieszczeniach, ale także takich na użytek publiczny. Żaluzje aluminiowe w szczególności upodobały sobie przedsiębiorstwa, które często wyposażają w nie swoje biura ze względu na ich niezwykłą uniwersalność i minimalizm.

Żaluzje aluminiowe 50 i 25 mm – różnorodność wyboru

Firma Sega specjalizuje się w realizacjach dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Nasze żaluzje aluminiowe 50 i 25 milimetrów będą doskonale pasować zarówno do większych jak i mniejszych okien. To jednak nie koniec możliwości konfiguracji. W ramach naszej oferty oferujemy także szeroki wybór kolorów, dzięki czemu z łatwością można dopasować nasze produkty do specyfiki aranżacji wybranego pomieszczenia. Dodatkowo lamelki w każdym wariancie mogą być wykonane w macie lub zostać polakierowane, co zapewni im charakterystyczny połysk.

Najczęściej spotykanym wariantem żaluzji aluminiowych są z całą pewnością jasne, lekko srebrzyste lamelki. Ta klasyczna wersja znajduje swoje zastosowanie zazwyczaj w przestrzeniach biurowych, gabinetach, a także kuchniach czy łazienkach. Podążając za trendami wiemy jednak, że różnorodne aranżacje wymagają kreatywnych rozwiązań. W związku z tym wśród naszej oferty zarówno w przypadku żaluzji aluminiowych 50 milimetrów, jak i mniejszych wariantów proponujemy lamelki stylizowane na drewniane czy też perforowane.

Montaż i serwis żaluzji aluminiowych 50 i 25 mm

Oprócz samego wykonawstwa oferujemy także usługi z zakresu montażu oraz serwisu naszych produktów. Pracownicy firmy Sega to wykwalifikowani specjaliści mający na swoim koncie wiele różnorodnych realizacji. Jeśli chodzi zarówno o montaż żaluzji aluminiowych 50 lub 25 milimetrów, jak i serwis działamy wyjątkowo sprawnie i szybko odznaczając się przy tym pełnym profesjonalizmem.

zaluzja z aluminum

Żaluzje aluminiowe w wersji 25 mm

Żaluzja posiada lamelki o szerokości 25mm. Podnoszona i opuszczana jest za pomocą sznureczka. Sterowanie lamelkami odbywa się za pomocą plastikowej pałeczki, dzięki czemu z łatwością można zmieniać wybrany kąt nachylenia lameli.

żaluzja aluminiowa

Żaluzje aluminiowe w wersji 50mm

W większym wariancie żaluzji aluminiowej lamele mają szerokość 50mm. Sterowanie odbywa się za pomocą trzech sznureczków. Proponowany przez nas wariant jest bardzo prosty i wygodny w użytkowaniu.