Firma SEGA – Nowoczesne Systemy Żaluzjowo-Roletowe

NOWOCZESNE SYSTEMY ŻALUZJOWO ROLETOWE
logo SEGA

Rolety materiałowe

Rolety wolnowiszące

rolety

Roleta wolnowisząca ∅25

Najmniejsza roleta materiałowa z grupy wolnowiszących to model ∅25. Jej maksymalna szerokość to 160 cm. Nie mamy możliwości zastosowania silnika, lecz przy tak małych rozmiarach raczej nie stanowi to dla nas żadnego problemu.

rolety niebieskie

Roleta wolnowisząca ∅32

Roleta ∅32 to trzecia w kolejności co do rozmiaru z rolet wolnowiszących. Ten produkt może mieć znacznie większy wymiar, niż wyżej wymieniony model ∅25. Maksymalna szerokość takiej rolety to 220 cm. Sterowanie podobnie jak w poprzedniej pozycji tylko manualne..

rolety materiałowe

Roleta wolnowisząca ∅42

Roleta ∅42 to druga co do wielkości maksymalnego rozmiaru w grupie rolet wolnowiszących. Tutaj możemy osiągnąć maksymalną szerokość sięgającą nawet do 300 cm. Takie duże rozmiary dobrze sprawdzają się w salach lekcyjnych lub konferencyjnych. Ta roleta w odróżnieniu od ich mniejszych poprzedniczek może być sterowana elektrycznie.

rolety materiałowe

Roleta wolno wisząca ∅50

Roleta ∅50 to największa z grupy rolet wolno wiszących. Jej maksymalny rozmiar to 340 cm. Produkt pomimo swoich dużych rozmiarów, daje się bez większych problemów obsługiwać ręcznie za pomocą łańcuszka. Dla bardziej wymagających klientów mamy do tego modelu różnego rodzaju rozwiązania elektryczne.

Rolety w kasecie z prowadnicami

rolety

Roleta w kasecie na płaskich prowadnicach.

Podstawowy typ rolety w kasecie z prowadnicami, który występuje w wersji PCV i Aluminium. Kolor obudowy i prowadnic dobierany jest pod kolor ram okiennych a szeroka gama materiałów na pewno będzie pasowała do każdego wnętrza.

rolety

Roleta w kasecie na prowadnicach dystansowych.

Roleta na prowadnicach dystansowych jest rozwiązaniem kiedy nie mamy możliwości zastosowania prowadnic płaskich. Przykładem który skłania nas do tego typu rozwiązania mogą być szprosy w oknie. Wtedy zastosowanie prowadnic dystansowych rozwiązuje nam całkowicie problem.

rolety

Roleta dachowa

Do okien dachowych także mamy specjalny typ rolet w kasecie z prowadnicami. Gama materiałów jest równie bogata jak w przypadku wyżej wymienionych rolet. Prowadnice i kaseta są wykonane z aluminium. Całość jest lekka a jednocześnie wytrzymała i po zamontowaniu będzie nam służyć długie lata.

Rolety w kasecie bez prowadnic

rolety

Roleta w kasecie bez prowadnic

Rolety w kasecie ale bez prowadnic czyli bogatsza wersja rolety wolnowiszącej. Stosujemy ją do pokrycia całej wnęki okiennej. Estetyczna kaseta wygląda elegancko i jednocześnie chroni nasz materiał zapewniając naszej rolecie dłuższe życie. Sterowanie ręczne lub elektryczne uzależnione od potrzeb klienta.

rolety

Roleta w kasecie bez prowadnic w wersji Dzień & Noc

Roleta dzień & noc dostępna w Gdyni i okolicach jest bardzo podobna do jej wyżej wymienionej poprzedniczki. Poza wszystkimi zaletami które posiada wyżej wymieniony model, daje nam możliwość wpuszczenia światła oraz podglądu tego co dzieje się na zewnątrz bez podnoszenia rolety.