Firma SEGA – Nowoczesne Systemy Żaluzjowo-Roletowe

NOWOCZESNE SYSTEMY ŻALUZJOWO ROLETOWE
logo SEGA

Rolety dzień i noc w Trójmieście

Rolety dzień i noc oferowane w Gdyni i całym Trójmieście przez naszą firmę to rozwiązanie umożliwiające regulowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Sekretem ich działania jest połączenie dwóch rodzajów tkanin: jednej przezroczystej, a drugiej zaciemniającej. Rolety dzień i noc są wyjątkowo funkcjonalne i estetyczne, dlatego cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów.

Funkcjonalne rolety dzień i noc dla Gdyni, Gdańska i okolic

Dzięki dostępnym w naszym asortymencie roletom dzień i noc będą mogli Państwo w pełni kontrolować natężenie światła. Możliwe będzie zatem korzystanie z naturalnego oświetlenia lub – w razie potrzeby – zaciemnienie pomieszczenia.

Rolety dzień i noc są to również bardzo estetyczne rozwiązanie odpowiednie do różnego typu wnętrz. Ze względu na dostępność wielu kolorów możliwy jest swobodny dobór wzoru do stylu pomieszczenia. Rolety dzień i noc z gdyńskiej Firmy Sega wyposażone są w estetyczną kasetę, która zabezpiecza materiał przed ewentualnymi zniszczeniami zanieczyszczeniami. Sterowanie ręczne lub automatyczne uzależnione jest od potrzeb klienta.

Rolety dzień i noc – uniwersalne rozwiązanie dla trójmiejskich mieszkań

Zastosowanie rolet dzień i noc dostępnych w Gdyni od firmy Sega jest bardzo szerokie. Najczęściej wykorystywane są w pomieszczeniach dziennych, takich jak salon czy jadalnia, gdzie wskazane jest swobodne regulowanie ilości światła. Jednakże, doskonale sprawdzają się także w sypialniach, gdzie pozwalają na zaciemnienie pomieszczenia w nocy oraz w pokojach dziecięcych – np. na wypadek popołudniowej drzemki. Warto dodać, że dostępne rolety dzień i noc to także rozwiązanie ekonomiczne, ponieważ umożliwiają ograniczenie kosztów energii poprzez wykorzystanie naturalnego światła do oświetlania pomieszczeń.

Zależy Państwu na ujrzeniu na własne oczy dostępnych wariantów rolet dzień i noc? Gdynia to lokalizacja, w której znajduje się nasz sklep stacjonarny. Zapraszamy do odwiedzenia nas przy ulicy Gryfa Pomorskiego 54 U/4. Na wszelkie pytania odpowiemy również telefonicznie lub mailowo.