Firma SEGA – Nowoczesne Systemy Żaluzjowo-Roletowe

NOWOCZESNE SYSTEMY ŻALUZJOWO ROLETOWE
logo SEGA

Moskitiery w Trójmieście

Nasze moskitiery oferowane w Gdyni i na terenie całego Trójmiasta to niezbędne wyposażenie okien podczas kiedy dni są coraz cieplejsze a przyroda – w tym także owady – budzi się do życia. Komarom i innym insektom mówimy STOP. W ramach naszej oferty proponujemy państwu szereg wysokojakościowych moskitier drzwiowych i okiennych. Z nami zabezpieczysz swój dom tak, że żaden niechciany komar się nie przeciśnie.

Różnorodne rodzaje moskitier w Gdyni, Gdańsku i Sopocie

Wszystkie nasze propozycje wykonane są z wytrzymałych komponentów, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że zakup moskitiery poskutkuje długoterminową ochroną przed niechcianymi gośćmi w postaci komarów, much czy innych insektów. Wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby. Dlatego właśnie proponujemy moskitiery dla mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu, które pasować będą do każdej specyfiki czy to drzwi, czy to okien. Do wyboru mamy:

  • ramki okienne
  • drzwi balkonowe – moskitiera
  • moskitierę plisowaną
  • moskitierę rolowaną

Jako firma oferująca kompleksową obsługę zajmujemy się nie tylko produkcją, ale także montażem oraz serwisem. Nasza kadra składa się z doświadczonych fachowców, którzy działają sprawnie i terminowo.

moskitiera z ramką

Moskitiera Ramka

Moskitiera ramka jest najtańszym, prostym i zarazem skutecznym rozwiązaniem przeciwko komarom i innym insektom, które próbują się dostać do naszego domu. Nasze ramki pasują do każdego okna i są bardzo proste w montażu. Nie trzeba wiercić ani dziurawić okien aby takie ramki zamontować. Cały montaż moskitiery ramkowej jest całkowicie bezinwazyjny. Popularne siatki na owady są dostępne w kilku kolorach. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie pomalować ramkę w dowolnym kolorze z palety RAL.

moskitiera rolowana

Moskitiera Rolowana

Moskitiera rolowana to wygodne rozwiązanie aby przysłonić nasze okno siatką w momencie kiedy tego potrzebujemy. Cała siatka zwija się w kasecie i możemy rozwinąć ją z powrotem pociągając za sznurek przyczepiony do dolnego obciążenia siatki. Moskitierę rolowaną możemy zamówić w różnych kolorach obudowy. Do dyspozycji mamy kolor: biały, brązowy, antracytowy oraz kilka kolorów drewnopodobnych. Dodatkowo na zlecenie klienta, możemy pomalować osprzęt moskitiery w dowolnym kolorze z palety RAL.

moskitiera plisowana

Moskitiera Plisowana

Moskitiera plisowana to rewelacyjny produkt dla dużych przeszklonych miejsc. Wielki taras z wyjściem na ogród, patio to idealne miejsca dla tego rozwiązania. Możemy taką moskitierą przysłonić wejścia do czterech metrów szerokości. Modułowa konstrukcja pozwala na zastosowanie jednego lub dwóch skrzydeł jednocześnie. Siatka moskitiery bardzo dobrze się składa przez co nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu. Ten produkt zadowoli każdego.

moskitiera - drzwi

Moskitiera Drzwiowa

Moskitiera drzwiowa to proste i skuteczne rozwiązanie, które chroni nas w pełni przed niechcianymi owadami. Drzwi wyposażone są w zawiasy samo domykające moskitierę oraz magnesy pomagające w pełnym zamknięciu drzwi. Na środku widnieje szpros, który usztywnia całą konstrukcję oraz służy do otwierania i zamykania moskitiery.