Firma SEGA – nowoczesne systemy żaluzjowo-roletowe

NOWOCZESNE SYTEMY

ŻALUZJOWO-ROLETOWE

Żaluzje drewniane i bambusowe.

Żaluzje drewniane oraz bambusowe to produkt ponadczasowy. Po zamontowaniu wnoszą do każdego pomieszczenia dużo ciepła i wyglądają przy tym bardzo elegancko. Krótko mówiąc jest to klasyk w każdym centymetrze. Nasze żaluzje drewniane są zrobione z drewna BASWOOD czyli angielskiej lipy. Wysoka jakość naszych produktów wraz z ich przystępną ceną zadowolą każdego.

Żaluzje drewniane i bambusowe – informacje techniczne.

Żaluzje drewniane i bambusowe są tak samo zbudowane. Wszelkiego rodzaju mechanizmy, linki rynny orazŻaluzja Drewniana lub Bambusowa elementy sterowania są takie same. Obydwa produkty różnią się jedynie lamelami (listewkami), które wykonane są z różnego materiału. Żaluzje drewniane wykonane są ze sprasowanych deseczek pozyskanych z drewna angielskiej lipy, natomiast żaluzje bambusowe są wykonane ze sprasowanej trawy bambusowej. Lamelki drewniane są dostępne w trzech szerokościach: 25 mm najmniejsza oraz 50 i 70 mm. Bambusowe lamelki występują w dwóch rozmiarach czyli 25 mm oraz 50mm.

Żaluzje drewniane i bambusowe – gdzie stosujemy.

Żaluzje drewniane i bambusowe pasują do każdego rodzaju pomieszczeń. Rodzaj materiału z którego są  wykonane oraz szeroka gama kolorów pozwala wpasować się do każdego rodzaju pomieszczeń. Wielkość żaluzji jest jedynym elementem, który skłania nas do wyboru jaką żaluzję wybrać. Żaluzje drewniane i bambusowe wykonane z lameli 25 mm są dedykowane do montażu w świetle szyby. Jest to rozwiązanie przede wszystkim praktyczne. Bardzo dobrze sprawdza się w momencie przysłaniania drzwi balkonowych oraz okien do których potrzebujemy swobodnego dostępu. Żaluzje wykonane z lameli 50 i 70 mm są dedykowane do przesłaniania całych otworów okiennych. Jest to produkt dedykowany dla każdego kto nie jest zwolennikiem karniszy, firan, zasłon itp. Taka żaluzja po zamontowaniu nie tylko chroni nas przed światłem i daje poczucie prywatności ale pełni też funkcję ozdobną.

window, blinds, decor-924985.jpg