Firma SEGA – Nowoczesne Systemy Żaluzjowo-Roletowe

NOWOCZESNE SYSTEMY ŻALUZJOWO ROLETOWE
logo SEGA

Rolety Plisowane (PLISY) w Trójmieście

Plisy z Gdyni to jedne z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej uniwersalnych osłon przeciwsłonecznych dostępnych w naszej ofercie. Estetyczne, lekkie i praktyczne – to właśnie cechy najlepiej opisujące specyfikę tego produktu. Sprawdzą się one praktycznie w każdym pomieszczeniu, czy to w prywatnych mieszkaniach czy w dużych biurowcach. Obecnie ich popularność jest tak duża, że przechodząc ulicą plisy na oknach w Trójmieście dostrzec można na porządku dziennym.

Różne rodzaje plis z Gdyni do każdego rodzaju okien

Żaluzje plisowane są bardzo uniwersalne. Dlaczego? Po pierwsze plisy z Gdyni pasują prawie do każdego okna. Możemy je zamontować nie tylko na tradycyjne prostokątne okna, ale także na nietypowe takie jak trapezy, trójkąty czy koła. Dodatkowo są bardzo proste w montażu i mają szeroką gamę materiałów do wyboru. W naszej kolekcji znajdą państwo materiały gładkie jednokolorowe oraz wzorzyste. Ogromny wybór kolorów sprawi, że z łatwością będzie można dobrać plisy z Gdyni do aranżacji swojej przestrzeni.W swojej ofercie posiadamy także materiały powlekane masą perłową od zewnątrz tak, aby światło słoneczne odbijało się i nie nagrzewało pomieszczenia. W przypadku maksymalnego ograniczenia przenikania promieni słonecznych polecamy wariant blackout. Plisy z Gdyni stworzone z tego materiału izolują nas całkowicie od światła dziennego, dlatego szczególnie polecane są w sypialniach oraz pomieszczeniach, gdzie stoi telewizor lub komputer. Dodatkowo nasze plisy instalowane w Trójmieście mogą do złudzenia przypominać firanki jeżeli zastosujemy materiały ażurowe, które także znajdą państwo w naszej ofercie.

Kolory osprzętu do plis zakładanych w Trójmieście

Warto jednak pamiętać, że nie tylko wybór materiału ale i szeroka oferta kolorystyczna osprzętu do żaluzji plisowanej jest ważna. Trzeba tu nadmienić, że materiał plisy instalowanej w Trójmieście wybieramy pod kolor wnętrza. Osprzęt natomiast dobieramy pod kolor okna. Elementy o których mówimy występują u nas w tradycyjnych kolorach takich jak: biały brązowy, antracyt oraz srebrny. Wiemy jednak, że wiele klientów szuka mniej standardowych rozwiązań, dlatego właśnie barwy podstawowe są uzupełnione także o warianty drewnopodobne na przykład: orzech, mahoń, czy złoty dąb.

Plisy tworzone w Gdyni – sprawdź nasze realizacje!

Żaluzje plisowane czyli popularne plisy tworzone w Gdyni nadają się do każdego pomieszczenia, bez względu na kształt znajdującego się w nim okna.Ich największy atut to funkcjonalność. Praktycznie jako jedyny produkt ma możliwość zasłaniania okna od góry jak i od dołu. Kolorowe, lekkie estetyczne oraz atrakcyjne cenowo – śmiało można rzec, że produkt ten pasować będzie dla każdego. Polecamy sprawdzić nasze wcześniejsze realizacje – więcej zdjęć produktu znajdą państwo na blogu oraz na naszym firmowym fanpage’u